EERU

TELLI KONTEINER!

Säästame loodust ja hoiame Eestimaa puhtana!
HELISTA MEILE
KIRJUTA MEILE

Konteinerite Rent ja Prügivedu

Meie ettevõte tegeleb konteinerite rendiga. Rendime nii eraisikutele, kui ka ettevõtetele konteinereid erinevates suurustes. Valikust leiate kindlasti endale sobiva jäätmemahuti.

Valikus on: 6, 8, 10, 13, 15, 20 ja 25 m3 konteinerid.

Kõik konteinerid on tagant avatavate ustega, mis tagab mugavat jäätmete ladustamist. Teenus sisaldab nii konteineri renti, toomist, äravedu kui ka jäätmete keskkonnasõbralikku käitlust.

Meie kodulehel www.kiirprugivedu.ee on võimalik tutvuda hindade, tingimustega ning kiirelt ja mugavalt tellimus vormistada.

Multilift

Multilift kontineri tellimine on hea lahendus kogunenud prügist õigekohaselt vabanemiseks. Jäätmete vedu teostatakse multilift veoautoga.  Konksuga libistatakse konteiner autolt maha ja autole tagasi. Multilift konteineri paigaldamiseks on vaja piisavalt ruumi.  Konteinerite pikkus on kuni 6m + auto pikkus 8m. Tellimisel tuleb jäätmete kogust ja liiki hinnata. Auto tõstevõime on piiratud. Maksimaalne kaal mille võtame peale on 13 tonni.

Prügivedu

Ettevõtte eesmärgiks on tagada sõbralik, mugav ja õigekohane prügivedu.Alati oleme Teile abiks, kui soovite vabaneda remodist tekkinud prügist, mittevajalikest asjadest, vanast mööblist, kodutehnikast, koristusprahist… jne.Prügi käitlus toimub seaduse kohaselt, ametlikes jäätmejaamades.Tellides, paigaldame konteineri objektile kokkulepitud ajal ja võimalusel soovitud kohta.  Prügivedu toimub siis, kui  konteineris olevate jäätmete  transportimine jäätmejaama on ohutu. Soovides meie poolset prügivedu, peab arvestama jäätmete raskusega. Mida raskemad jäätmed, seda väiksem konteiner tuleb tellida, sest autode tõstevõime on piiratud. Näiteks raskemate jäätmete, nagu betooni, kivi, pinnase äraveoks, maksimaalne konteineri suurus on 15m3.  

Konteinerisse on keelatud ladustada ohtlikke jäätmeid (värvid, lakid, õlid, lahustid jms), biojäätmeid, vedelaid jäätmeid… Rehvide Betooni, kivi ja pinnase utiliseerimisel on tonni hind soodsam, kui segaprahi  utiliseerimisel.

Rentides konteiner, pidage meeles:
Arvestage prügi kogusega konteineri suuruse valimisel.
Tagada tuleb ligipääs konteineri paigaldamiseks ja äraveoks.
Paigaldamiseks linna tänavale, tuleb eelnevalt kooskõlastada linnavalitsusega ja saada luba.
Eterniiti ei tohi panna ehitusjäätmetega ühte konteinnerisse. Selleks on vaja eraldi konteinerit.
‍Konteineri rentimisel peab arve tasutud olema maksetähtpäevaks ja lisakaalu eest tasumine äraveo ajal.
Konteinerit ei tohi koormata üle külgseinte ääre.  

Telli konteiner!